Що подарувати на День батька?

Подарунок може стати справжньою проблемою. Особливо, якщо ти хочеш привітати близьку людину і зробити це не “для галочки”, а справді зробити їй приємне.

Наприклад, таке може статися перед Днем батька. Це свято в Україні відзначають у третю неділю червня, або ж 16-го числа, якщо говорити про 2024-ий рік. Однак значно полегшує ситуацію, якщо татусь полюбляє насолоджуватися тютюновим димом. Для таких випадків є кілька тематичних подарунків.

Портсигар

Футляри для зберігання сигарет користуються популярністю вже багато століть. Колись вони були вишуканими та елегантними аксесуарами, що підкреслювали стиль їхнього власника.

Здебільшого форма портсигарів – плоска та прямокутна. Корпус виготовляють із металу, пластику, шкіри, шкірозамінника, дерева, або комбінуючи матеріали. Всередині – відділення для зберігання сигарет, ґумка для утримання сигарет. Зазвичай передбачені механічний замок, інколи – відділи для зберігання ароматизаторів для тютюну чи запальничок.

Для всіх користувачів портсигари дуже практичні. Вони захищають сигарети або сигари від пошкоджень. Крім того, можна зробити унікальне гравіювання на поверхні, що забезпечить ексклюзивність подарунку. У компанії володари стильних портсигарів завжди виглядають соліднішими.

Zippo

Жоден курець не обійдеться без вогню. А справжнім лідером у світу запальничок, як відомо є товари фірми Zippo. Цим запальничкам уже майже 100 років і вони вважаються справжньою класикою.

Цінують “зіппо” за їхній міцний металевий корпус, якісні деталі, довгий термін служби та вітрозахисну конструкцію. Такий подарунок виглядатиме стильно і фактично є модним аксесуаром. А ще – Zippo можна дарувати навіть не курцям, адже вони ідеально підходять, скажімо, для розпалювання вогнища.

Інші стильні аксесуари

Сьогодні, коли самокрутки стали справжнім трендом, а курці воліють самостійно вибирати, що споживати, існує багато цікавих подарунків у цій галузі. Так на свято батькові можна подарувати сигаретний папір, гільзи (порожні сигарети для набивання тютюном), машинки для набивання самокруток, фільтри тощо. Різноманітних стильних аксесуарів від провідних брендів є вдосталь.

Великий вибір аксесуарів для куріння пропонує інтернет-магазин Smoky Dogg, а його менеджери допоможуть підібрати найкращий подарунок. На інші види аксесуарів ви неодмінно знайдете онлайн-магазини. Тож, варто добре поміркувати, який подарунок справді потрібен батькові, яка річ буде корисна та пам’ятна, підібрати онлайн та замовити.