Чому купувати техніку в інтернет-магазині зручніше?

Сучасні люди все частіше здійснюють покупки в інтернеті. Зараз в онлайн-магазинах можна придбати все: від продуктів харчування та медикаментів до габаритної побутової техніки та автівок. Це зумовлено не тільки темпом життя, у якому рухаються сучасні люди, а й великими перевагами та зручністю перед офлайн-покупками.

Якщо ви ніколи раніше не купували техніку в онлайн-магазині, рекомендуємо спробувати хоча б раз. Запевняємо – ви зможете оцінити переваги такої покупки. По-перше, у вас буде можливість зекономити багато часу. Адже для того, щоб подивитися весь асортимент техніки, вам не потрібно їхати до магазину, ходити там, чекати поки з’явиться вільний консультант і зможе приділити вам увагу. В інтернет-магазині можна швидко в декілька кліків подивитися весь асортимент, порівняти характеристики та роздивитися фото.

В інтернеті зручно купувати майже все і побутова техніка – не є виключенням. Наприклад, якщо ви шукаєте холодильник, в інтернеті ви зможете швидко подивитися асортимент, почитати відгуки тіх, хто вже купував такі холодильники та обдумати покупку.

Одне з найзручніших місць для покупок побутової техніки онлайн – це офіційний інтернет-магазин побутової техніки Ventolux. Цей бренд на ринку України  існує понад 10 років і встиг завоювати довіру споживачів. Компанія виготовляє всі прилади з якісних та міцних матеріалів і надає довготривалу гарантію на кожну з категорій продукції. Ventolux випускає різні прилади для дому та кухні: водонагрівачі, кухонні витяжки та різні аксесуари до них, посудомийні машини, пральні машини, плити, настільні печі, духові шафи, варильні поверхні, кам’яні мийки та мікрохвильовки.

Переваги інтернет-магазину Ventolux:

Це – офіційний магазин компанії Ventolux. Всі менеджери магазину займаються тільки технікою цієї торгової марки. Вони добре знають асортимент, характеристики та відмінності між приладами, а отже ви завжди зможете отримати повну професійну консультацію щодо кожної з категорій приладів.

Здійснюйте покупки в будь-який зручний спосіб: готівка при отриманні, безготівковий розрахунок для юридичних осіб, онлайн-оплата картами VISA і Mastercard на сайті.

Ventolux пропонує зручну доставку. Техніка з магазину доставляється безкоштовно по Києву власним транспортом. Також є можливість замовити прилади в будь-який куточок країни за допомогою доставки від Нової Пошти або компанії Інтайм.

При виникненні будь-яких питань ви можете телефонувати на гарячу лінію безоплатно за номером 0 800 50 31 77 або написати ваш запит у VIBER по номеру 098 809 19 65.