Як часто я маю заряджати свій iPhone?

Залежно від терміну служби вашої батареї ви можете заряджати її щодня до вісімдесяти відсотків, чи до шістдесяти, за бажанням. Акумулятор, зазвичай, розрахований на повних 500 циклів заряджання, після цього досягається період половинного заряду. Наразі план заміни батареї для окремих моделей є чудовим моментом, щоб підтвердити очікувану тривалість життя зазначеного пристрою.

Скільки разів на день я повинен заряджати свій iPhone?

Це кумедне запитання, оскільки воно залежить від того, скільки часу ви проводите використовуючи телефон. Я б стверджував, що якщо ви заряджаєте його вночі, вам не доведеться заряджати його, поки ви знову не ляжете спати. У дні, коли я майже не торкаюся свого телефону, він тримає заряд майже два дні. Якщо у вас проблеми із зарядом батареї, це або тому, що ви занадто часто користуєтеся телефоном, або через те, що батарея старіє.

Чи можна заряджати айфон до 100% та чи варто використовувати його під час зарядки?

З усіма літієво-іонними акумуляторами намагайтеся тримати акумулятор телефону частково зарядженим — від 60% до 80%. Намагайтеся не заряджати його до 100% — це створює навантаження на акумулятор, який може швидко зношуватися. Ніколи не розряджайте акумулятор повністю. Незважаючи на те, що ви, можливо, чули, це насправді пошкодить акумулятор.

Швидкі часткові зарядки краще, ніж довгі повні; зарядка від 50% до 60% зменшить навантаження на акумулятори телефону, ніж повна зарядка від 5% до 80%. Коли ви можете зарядити телефон, робіть це. Не чекайте кінця дня, щоб підключити телефон до мережі на ніч. Нагадування про необхідність зарядки можна зробити через Налаштування годинників Apple. Використання телефону під час заряджання не впливає на термін служби акумулятора.

и може надто регулярна зарядка iPhone пошкодити його?

Ні. Насправді, згідно з Apple, тримаючи ваш iPhone підключеним якомога довше до електромережі, ви збільшите термін служби батареї.

Перш ніж йти далі, я хочу сказати вам, що це справді суперечлива тема. Я лише один голос, і ви почуєте від людей, які цитуватимуть дослідження та веб-сайти про оголені батареї, а не реальне використання. Ви також почуєте відгуки сторонніх користувачів, які мають досвід поза нормальним використанням. Ви самі можете застосувати власні фільтри до цих голосів (включно з моїми) і вирішити, що вам найкраще підходить. Ось мій погляд:

Apple використовує літій-полімерні батареї, які не можуть перезаряджатися та не мають ефекту пам’яті, як старіші батареї. Це означає, що цикли важливіші, ніж коли ви заряджаєте його, як довго ви його заряджаєте чи як часто ви його заряджаєте. Apple навіть стежить за тим, щоб батарея не могла повністю розрядитися, тому навіть не має значення, якщо ви дасте батареї повністю розрядитися — адже насправді це не так. Гаразд — то що таке цикл батареї? Простіше кажучи, це один повний розряд, а потім повний заряд. Але це не обов’язково має бути все одразу.

Apple каже, що батарея iPhone буде мати приблизно 80% своєї ємності після 500 циклів зарядки. Для більшості користувачів це дорівнює 2–3 рокам нормального використання. Більшість користувачів також замінюють свої iPhone приблизно через 2–3 роки. Якщо ви один із тих людей, які мають намір зберігати свій iPhone протягом 5 років або більше, має сенс тримати ваш iPhone підключеним якомога частіше, щоб використовувати якомога менше циклів.