Як створити власний барбершоп і що для цього потрібно

Барбершопи – тренд, який став популярним кілька років тому й не втрачає своєї популярності донині. Ідея таких закладів полягає в тому, що вони спеціалізуються на чоловічих стрижках. Таким чином, клієнти уникають ситуацій, які можуть бути для них незручними під час відвідування звичайного перукарні, а також можуть знайти нових друзів або цікавих співрозмовників.

Ідея барбершопів полягає у створенні хабу, де чоловіки можуть поспілкуватися, змінити стиль, подивитися черговий чемпіонат або просто провести час в колі виключно чоловіків. З урахуванням популярності послуг барберів не дивно, що створення подібного закладу є однією з найпопулярніших бізнес-ідей. Але як її реалізувати?

Перш за все, вам знадобиться професійне обладнання для барбершопу. Інтернет-магазин Beauty Mafia є місцем, де ви можете придбати робочі столи, машинки та бритви для свого барбершопу за дуже приємною ціною. В каталозі Beauty Mafia є безліч інструментів не тільки для барберів, але й для перукарів та майстрів манікюру. Тож якщо ви плануєте відкрити власну справу в індустрії краси, рекомендуємо завітати на їх сайт.

Ви розібралися з місцем, де ви можете замовити всі необхідні інструменти, але на що ще варто звернути увагу, плануючи створити барбершоп? Саме про це ми й поговоримо далі.

На що звернути увагу створюючи барбершоп

Як і будь-який інший бізнес, барбершоп – це проєкт, над яким вам доведеться чимало попрацювати, щоб отримати бажаний результат. Конкуренція на ринку барбершопів сьогодні дуже висока, тому, щоб отримати своїх клієнтів, вам доведеться перевершити своїх конкурентів, але як це зробити?

Для створення успішного барбершопу спочатку вам знадобиться звернути увагу на кілька фундаментальних аспектів, а саме:

  • Місце розташування

Оскільки більшість клієнтів барбершопів – це чоловіки, необхідно, щоб ваш заклад був доступним. Ідеальним буде розташування поряд з місцями, де зазвичай відпочиває молодь. Таким чином, навіть без особливої реклами, ви зможете значно збільшити кількість потенційних клієнтів.

  • Зручність розташування

Ще одним важливим аспектом для барбершопа є зручність. Рекомендуємо вам шукати місце для відкриття, де є можливість реалізувати автомобільну парковку. Також варто пошукати приміщення, яке буде не дуже далеко від зупинки транспорту, оскільки таким чином ви значно полегшите процес приходу ваших клієнтів до майстрів.

  • Високий рівень кваліфікації майстрів

Не дивлячись на те, що в переліку цей аспект становить останнє місце, він, мабуть, є найважливішим. Для того, щоб отримати віддану клієнтську базу, вам знадобляться досвідчені професіонали. Приділіть цьому аспекту особливу увагу, і ви значно збільшите свої шанси на успіх.

Перелічені поради – це лише частина того, про що вам потрібно пам’ятати перед відкриттям барбершопу. Разом з тим, звернувши на них увагу, ви значно збільшите свої шанси на успіх і зможете вийти на ринок послуг у найближчі терміни, не зіштовхуючись з труднощами.