Купити рушники і випрати – секрет пухнастого текстилю

Ви ставите питання, як прати рушники, щоб вони були м’якими і пухнастими? Ви шукаєте текстиль для ванної кімнати, що гарно вбирає вологу? Однак, досі ви не приділяли достатньо уваги тому, як їх краще прати, аби всі якості залишалися якомога довше. Тоді ця стаття для вас. Ми розповімо, як правильно прати рушники, щоб вони були м’якими та пухнастими. Ознайомтеся з найважливішими правилами, дотримуйтесь їх і переконайтеся, що це надзвичайно просте завдання!

М’які та пухнасті рушники? Перше прання – найважливіше! Більшість із нас прагнуть рушники купити і відразу ж почати ними користуватися. Однак це досить велика помилка. Новий текстиль для ванної кімнати спочатку потрібно правильно підготувати. Як і чому?

  • Насамперед, варто їх добре замочити. Рекомендується помістити у воду до 24 годин. Це дозволить волокнам розкритися. Та зробить рушники пухнастими і поглинаючими. При цьому ви видалите з них бруд, пил та інші забруднення. Щоб текстиль не втратив колір, у воду варто додати невелику кількість оцту. Ця підготовка запобігатиме виводу фарби з тканини.
  • Під час замочування ви можете помітити невелике запилення. Однак це природний процес, під час якого від матеріалу відпадають дрібні волокна. Це має припинитися після перших кількох прань. Після кількох годин, проведених у воді, вам залишиться лише випрати текстиль для ванної у пральній машині.

Далі у статті ви дізнаєтеся, як прати рушники, щоб вони стали м’якими та пухнастими. Якщо ви хочете, щоб ваші рушники завжди були ідеальними, необхідно дотримуватися кількох важливих правил. Такий текстиль потребує особливого догляду. До них не слід ставитись так само, як, наприклад, до одягу.

  • Завжди періть рушники окремо від іншого одягу. Ці аксесуари дуже ніжні. Інші тканини можуть пошкодити їх, послабивши волокна. Крім того, рушники, особливо нові, іноді утворюють чимало пилу. В результаті від них можуть відшаруватися інші елементи, чого вам точно не хочеться. Видалити такі волокна з одягу дуже складно.
  • Щоб рушники залишалися м’якими та пухнастими, не можна переповнювати барабан пральної машини. Ці тканини досить великі і важкі, тому прати їх у великій кількості не рекомендується. Матеріал повинен мати достатньо місця. Тоді вода буде вільно текти і вимиватиме всі забруднення та залишки миючих засобів. Так що ключ до м’яких та пухнастих рушників – заповнюйте барабан не більше ніж наполовину.
  • Деякі вважають, що рушники слід прати за дуже високої температури. Однак, це дуже велика помилка. Високі значення роблять текстиль грубим і він втрачає пухнастість. У домашніх умовах достатньо встановити температуру 40-60 градусів.
  • При пранні рушників також варто звернути увагу на тип миючих засобів. Замініть порошок рідиною, капсулою або гелем для прання. Проте не перестарайтеся з кількістю миючих засобів . Їх невеликої кількості цілком достатньо.

Бажаємо гарного результату та самих м’якеньких рушників для вашої родини.