SkinKits – магазин професійної косметики

Skin Kits – це інтернет-бутик різної професійної космецевтики, яку підбирають лікарі-косметологи, це різноманітність продукції для волосся, тіла, а також інноваційні гаджети для масажів вдома, холодильник для натуральної косметики, і все решта, чого так не вистачає дівчатам у ванній кімнаті для ідеального домашнього догляду.

Наша місія задовольнити усі косметичні потреби кожного  клієнта, тому ми постійно вдосконалюємо свою роботу та асортимент. Коли клієнт приходить до нас, ми завжди радо проконсультуємо його по продукції, властивостям та інгредієнтам. Нам довіряють, до нас повертаються!

Ми пишаємося тим, що є офіційними дистриб’юторами ексклюзивних корейських торгових марок в Україні  – Dr.PaceLeader та Dr.P1P.  Вони з кожним разом призводять фурор на різних косметичних конгресах та виставках, тому заходіть до нас і спробуйте позиції цих брендів. Тим більше кореянки настільки слідкують за красою своєї шкіри, що якість і результат для них на першому місці.

Головна відмінність нашого проекту від інших фірм така, що ми не просто продаємо, але й пропонуємо інноваційні технології – гаджети та засоби, які дають справжні результати!

Якщо Вам бракує знань з приводу того чи іншого інгредієнта в косметиці, то наш блог розповість багато цікавого, де ми розкриваємо усі деталі по догляду за шкірою, про нові інгредієнти, як користуватися сонцезахистом, на що впливає екстракт галактомисису в косметиці та безліч іншого. І найцікавіше те, що на нашому сайті Ви можете отримати онлайн-консультацію провідних косметологів в Україні.

 Наш неймовірний асортимент Skin Kits: 

Широкий асортимент інтернет-магазину Skin Kits складається з:

  • косметики;
  • б’юті-гаджетів;
  • БАДів;
  • холодильників для косметики;
  • знижок (sale).

Також з асортиментом можна ознайомитися в інтернет-магазині за посиланням https://skinkits.com.ua/uk/.

Для ознайомлення з усіма брендами, у нас є окрема категорія під назвою “Бренди”, яка налічує 44 торгових марок. Серед них: волосся – Davines, Hadat, Rated Green, Miya, Muran, Olaplex, Oribe, ORising, Paul Mitchell, S Heart S, Janeke, Xiaomoxuan; обличчя – ZO Skin Health, RevitaLash, Rejuran, RejudiCare, Phyto Ceuticals, P.Calm, Medik8, Mary and May, Laneige, Is Clinical, Instytutum, HydroPeptide, Erborian, Dr.PaceLeader, Dr.P1P, Dr.Barbara Sturm, Dermachic, CreBeau, Allies of Skin, Colorescience, Comfort Zone, Cosmedix; тіло – Eneomey, Zinzino, St.Moriz, Dermacolla.

Вражає кількість брендів? Усі вони професійні, і що ще не менш важливе, що це  оригінальна продукція за приємними цінами, оскільки у нас завжди діють приємні знижки. Ми не думаємо зупинятись, тому що нам довіряють. Ми  плануємо і далі поповнювати свій багаж брендів. Чекайте на новинки!

Серед б’юті-гаджетів представлені ролери, скребки Гуаша та різні мікротоки. У нас Ви можете підібрати повноцінний дієвий догляд за будь-яким типом шкіри, Вам сподобається! Купляючи гаджет для масажу нашого виробництва, Ви отримуєте і детальну інструкцію про його застосування.