Німецька різдвяна традиція: Ринки та святкові страви

Німеччина сяє на Різдво завдяки своїй багатій історії та жвавій культурі. Дослідіть німецькі різдвяні традиції, щоб побачити, як стародавні ритуали поєднуються з сучасними святкуваннями. Святковий ентузіазм Німеччини не має собі рівних, від різдвяних ярмарків до пишних застіль. Перш ніж зануритися в ці традиції, розумно подумати про те що страховка для виїзду за кордон допоможе забезпечити безтурботний відпочинок.  Дізнаймось більше про різдвяні ринки, кухню, звичаї та зимові святкування в Німеччині.

Найвідоміші німецькі різдвяні ринки

Різдвяні ринки в Німеччині, або “Weihnachtsmärkte”, відомі на весь світ. Ці ринки є головними різдвяними подіями в кожному місті, з власною родзинкою. Нюрнберзький Різдвяний ярмарок 16-го століття є, мабуть, найвідомішим. Під сліпучими вогнями гості можуть розглядати саморобні іграшки, прикраси та місцеві делікатеси. Дрезденський Штрізельмаркт, один з найстаріших у Німеччині, відомий своєю різдвяною пірамідою та Штолленом. На цих ринках можна робити покупки, а також зустрітися з друзями та родиною, щоб насолодитися святами.

Традиційні німецькі різдвяні страви та напої

Німецька різдвяна їжа різноманітна і смачна. Традиційні святкові обіди включають “Weihnachtsgans” (різдвяний гусак), “Kartoffelsalat” (картопляний салат) і “Sauerbraten” (маринована печеня). “Lebkuchen” (пряники), “Stollen” та “Marzipan” – інші святкові продукти.

Німецькі різдвяні традиції

Німецькі різдвяні традиції відрізняються в різних регіонах і мають багату історію. Улюбленою традицією є “адвентскранц” – різдвяний вінок із чотирьох свічок, який запалюють щонеділі перед Різдвом. Ще одна популярна традиція – “Адвентскалендар”, календар з 24 дверцятами, в яких зберігається крихітний подарунок або частування на кожен день грудня аж до Святвечора. На “Ніколаустаг” німецька молодь залишає черевик або чобіт, щоб Святий Миколай наповнив його солодощами та подарунками.

Німецькі зимові фестивалі та події

Окрім різдвяних ярмарків, у Німеччині є кілька зимових фестивалів та заходів, які уособлюють цей сезон. Берлінський жандармський ринок пропонує музику, акробатику та смачну їжу. Кельн і Дюссельдорф пропонують чудові прогулянки на кораблику по Рейну з вражаючими краєвидами на різдвяні ярмарки на набережній. Під час фольклорних перегонів “Крампус” у Баварських Альпах мешканці в екстравагантних костюмах дефілюють вулицями міста.

Насамкінець, німецькі різдвяні звичаї різноманітні та цікаві, від переповнених ринків до душевних сімейних бенкетів. Ці звичаї демонструють багату культуру та радісний дух Німеччини. Задля безпеки придбайте міжнародну туристичну страховку, перш ніж відвідувати ці звичаї. Прочитайте статтю “Німецькі різдвяні традиції: Від ринків до святкових страв”, щоб відчути німецьке Різдво вдома.

За матеріалами сервісу страхування Green Travel