МакКофе 3 в 1: швидкий старт вашого дня

Цей бренд став популярним серед вітчизняних любителів кави ще кілька десятиліть тому. Його цілком можна вважати першопроходцем формату саше та стіків. Але не тільки за цей зручний формат упаковки він набув такого широкого поширення. MacCoffee випускає величезний асортимент продуктів 3 в 1, з різними поєднаннями смаків і ароматів. Серед нього навіть найвибагливіший гурман може знайти щось оптимальне для себе.

МакКофе 3 в 1 – це найшвидший та найкомфортніший старт дня. Не секрет, що багато людей починають кожен ранок з кави. І далеко не завжди буває достатньо часу на те, щоб приготувати її в турці чи будь-яким іншим класичним способом. У цьому плані MacCoffee – справжня знахідка. Достатньо висипати вміст саше або стіку в чашку та залити гарячою водою. І все – смачний, бадьорий та ароматний напій готовий. Також його дуже зручно брати із собою у поїздку, на роботу чи на пікнік.

Широкий вибір смаків

У класичному вигляді цей напій (Original) складається із трьох основних інгредієнтів.

  1. Кава.
  2. Молоко.
  3. Цукор.

MacCoffe "3 в 1" Original 50 стіківРозвиток харчових технологій дозволяє суттєво розширити лінійку продукції. Якщо ви любите міцність та смакову насиченість, вибирайте Strong – у ньому вміст кави порівняно вищий. При цьому зайва гіркота та терпкість відчуватись не будуть, оскільки у складі є цукор та вершки.

МакКофе Max відрізняється наявністю чистої арабіки та зниженим вмістом кофеїну. Для любителів екзотики є Irish Cream – у ньому рецептура розширена завдяки додаванню карамелі, ванілі та шоколаду. Але головна його особливість полягає у наявності спеціального ароматизатора, який нагадує аромат і смак популярного коктейлю на основі кави. Придбати такий напій можна на сайті спеціалізованого інтернет-магазину.

Для любителів кавово-алкогольних коктейлів також є MacCoffee Амаретто. Цей продукт має тонкі смакові нотки, в яких відчуваються кілька компонентів:

  • італійський однойменний лікер;
  • мигдаль;
  • абрикос.

Для любителів десертів

Окрему категорію становлять десертні різновиди. Любителям горіхових присмаків припаде до душі Лісовий Горіх – у цьому напої гармонійно поєднуються смаки вершків та фундуку. Для шанувальників капучино також є окремі продукти. Насамперед варто відзначити Традиційний, в якому використовується кава сильного обсмажування та тростинний цукор. Цей капучино має стійку пінку та ненав’язливу солодкість.

У складі Французької Ванілі є ванільний цукор, завдяки якому смак вершків стає ще ніжнішим, а у післясмаку відчувається легка нотка рому. Однією з новинок останніх років став Cappuccino di Torino, який виготовляється на основі оригінального рецепту з італійського міста Турін.

Всі продукти МакКофе дуже прості у приготуванні. Але фахівці кавової справи рекомендують все ж таки звертати окрему увагу на такий важливий фактор як температура води. Найкраще смакові якості проявляються за температури напою від +87 °C до +93 °C. Цукор вже є у складі, тому окремо його додавати не потрібно. За бажання можна використовувати якісь добавки до смаку, наприклад, трохи сиропу або тертого шоколаду.