Як очистити організм і позбутися шкідливих токсинів

Щодня ми споживаємо різні токсини через їжу, вдихаючи забруднене міське повітря та інші джерела. Людям потрібно щось, що допоможе їм впоратися з усіма небезпеками, що оточують їх, тому тут ми спробуємо представити деякі способи зробити це.

Голодування

Переваги голодування нині підкріплені великою кількістю доказів, однак більшість із них отримано в дослідженнях на тваринах. Проте ці результати обнадіюють людей. Голодування, по суті, видаляє отрути з нашого тіла і спонукає клітини займатися діяльністю, яка зазвичай не запускається, коли їжа легкодоступна. Коли ми голодуємо, наш організм не має доступу до глюкози, як зазвичай, що змушує наші клітини шукати альтернативні джерела енергії. У результаті в організмі починається природний процес глюконеогенезу або вироблення організмом цукру. Печінка перетворює невуглеводні компоненти, як-от лактат, амінокислоти та жири, на енергію глюкози. У результаті того, що наші тіла зберігають енергію під час голодування, наш основний рівень метаболізму (кількість енергії, яку наш організм спалює під час відпочинку) стає ефективнішим, знижуючи частоту серцевих скорочень і кров’яний тиск.

Детокс продукти

Існує безліч методів детоксикації та продуктів, що допомагають у детоксикації вашого організму. Якщо ви хочете піти цим шляхом, вам слід вибрати той, який пропонує повну детоксикацію тіла, але будьте обережними і ретельно досліджуйте продукт. Було б ідеально, якби ви могли знайти когось, хто використовував певний продукт і може сказати вам, чи вартий він того. Вам також слід проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, чи безпечні для вас деякі продукти, особливо якщо у вас алергія.

Вода

Вода відіграє життєво важливу роль у нашому організмі. Вона зігріває ваше тіло, змащує суглоби, допомагає травленню і засвоєнню поживних речовин, а також очищає ваш організм, видаляючи відходи. Клітини вашого тіла повинні регулярно відновлюватися і розщеплювати поживні речовини, щоб ваше тіло могло засвоювати їх як енергію для нормального функціонування. Однак ці дії виробляють токсичні побічні продукти, такі як сечовина і вуглекислий газ. Вода переносить ці відходи, які згодом ефективно видаляються із сечею, диханням або потом. З цією метою детоксикація потребує адекватної гідратації.

Солодка їжа

Найсерйозніші побоювання виникають, коли ви споживаєте надто багато цукру, який виробники додають у продукти для поліпшення смаку або збільшення терміну придатності. Основні джерела в американській дієті включають безалкогольні напої, фруктові напої, ароматизовані йогурти, пластівці, печиво, тістечка, цукерки і більшість оброблених страв. Однак доданий цукор може бути виявлений у таких стравах, як супи, хліб, в’ялене м’ясо та кетчуп, які ви, можливо, не очікуєте підсолодити. Як наслідок, ми споживаємо занадто багато цукру з інших джерел, окрім фруктів та овочів.

Цукор, по суті, не має поживної цінності та значно підвищує калорійність страв і напоїв, не забезпечуючи при цьому жодної поживної цінності. Ці страви та напої, як правило, швидко засвоюються організмом. Це вказує на те, що вони є поганим джерелом енергії.

Споживання цукру призводить до ожиріння та інших проблем зі здоров’ям. Ці захворювання блокують природний механізм детоксикації організму, завдаючи шкоди таким важливим органам, як печінка і нирки.

Антиоксиданти

Вільні радикали природним чином виробляються вашим тілом для клітинних функцій, таких як травлення. Однак надмірна кількість вільних радикалів може бути спричинена алкоголем, палінням тютюну, неправильним харчуванням і забрудненням довкілля, що може сприяти розвитку таких захворювань, як деменція, хвороби серця, хвороби печінки, астма і деякі види раку. Окислювальний стрес спричинений занадто великою кількістю вільних радикалів та інших забруднювальних речовин, що збільшує ризик захворювання. Продукти, багаті антиоксидантами, можуть допомогти вашому організму в боротьбі з окислювальним стресом. Деякі такі продукти перераховані нижче:

  • маленька червона квасоля
  • червона квасоля
  • квасоля пінто
  • дика чорниця
  • чорниця
  • журавлина
  • артишоки

Пребіотики

Надійна система детоксикації вимагає здоров’я кишечника. Ваш шлунок і тіло захищені від небезпечних речовин, зокрема хімічних, завдяки механізму детоксикації та виведення в клітинах кишечника. Їжа, багата на пребіотики, може допомогти в підтримці вашої імунної системи і системи детоксикації. Пребіотична їжа багата на пребіотичні волокна, які сприяють травленню. Вони допомагають у лікуванні низки травних захворювань і навіть зміцнюють вашу імунну систему, стимулюючи ріст здорових бактерій у кишечнику. Також було показано, що пребіотична їжа допомагає в метаболічному здоров’ї та навіть запобігає хворобам.

Ви завжди повинні дивитися на те, як вести більш здоровий спосіб життя, і вживання здорової їжі майже завжди приведе вас до правильного шляху. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам стати ближче до здорового способу життя.