Переваги купівлі вживаних запчастин з Польщі

Будь-який автомобіль, яким би він якісним не був, рано чи пізно виходить з ладу. Є запчастини які потребують регулярної заміни, а є які потрібно замінювати рідше. На швидкість зношування впливають особливості експлуатації, навантаження, якість доріг та палива. Тому з часом у вас виникне необхідність в якісних комплектуючих для заміни. Більшість українських автовласників звертають свою увагу на якісні б/в запчастини з Польщі. Пояснюється це рядом переваг, про які розповімо далі.

Переваги використання б/в автозапчастин з Польщі

Доставка запчастин з Польщі має безліч переваг:

1. Низькі ціни: Вживані запчастини зазвичай коштують значно менше, ніж нові. В Польщі це особливо помітно, оскільки ціни на автомобільні запчастини часто нижчі, ніж у багатьох інших країнах Європи.

2. Широкий вибір: Польща має добре розвинену автомобільну промисловість та велику кількість автомобілів на дорогах. Це означає, що ви зможете знайти широкий вибір вживаних запчастин для різних марок і моделей автомобілів.

3. Якість запчастин: Багато автомобілів у Польщі вважаються надійними та довговічними, тому їх вживані запчастини часто можуть бути у відмінному стані. Багато компаній, які спеціалізуються на продажу б/в запчастин, проводять перевірку та тестування перед продажем, щоб гарантувати якість.

4. Передпродажна перевірка: Всі автозапчастини з Польщі перед відправкою замовникам перевіряються на цілісність та справність.

5. Гарантія на встановлення та перевірку: Зазвичай на б/в запчастини надається гарантія на термін до 14 днів (з урахуванням терміну доставки залишиться приблизно 7 днів).

6. Швидка доставка: Доставка з Польщі займає в середньому 4–7 робочих днів (в залежності від розташування продавця).

7. Можливість огляду у відділенні поштового оператора: У вас буде можливість самостійно оглянути деталь та визначити чи підійде вона вам. Тільки після того вам потрібно буде сплатити вартість запчастини та її доставки.

Як правильно вибирати б/в запчастини?

Хоча купівля вживаних запчастин має багато переваг, важливо звернути увагу на стан запчастин, походження і репутацію продавця. Для цього пошукайте в інтернеті відгуки про продавця.

Щоб вигідно купити запчастини з Польщі радимо звертатись на перевірені авторозбірки. Однією з таких є Autoblok. Вона пропонує широкий асортимент деталей (понад 35 млн) для європейських, американських, корейських і японських авто. Вартість таких запчастин суттєво нижча, ніж на українських шротах. В той час, як якість набагато вища, оскільки в Європі автомобілі експлуатуються не більше 5–7 років.