Чим відрізняється кислотний праймер від безкислотного?

Ідеальний манікюр та покриття – мрія кожного, хто прийшов на процедуру до майстра. Для більшості користувачів процедура моделювання нігтів та створення ідеального покриття виглядає як щось дуже просте. Однак, справжній майстер манікюру, крім творчості, також повинен бути певного рівня хіміком. Річ у тому, що всі речовини та матеріали, які використовуються в манікюрному бізнесі, мають свій хімічний склад та діючі речовини. Таким чином, уважно підійшовши до вибору необхідного праймера, майстер може мінімізувати ризики для клієнта та створити для нього ідеальне покриття без негативних наслідків.

Праймер – це рідина, яка використовується під час моделювання нігтів. Праймери від Kodi вважаються еталоном на ринку, тому не дивно, що більшість майстрів використовують матеріали саме цієї компанії. В каталозі Kodi Professional ви можете придбати праймери двох типів: кислотний та безкислотний. Однак, в чому ж полягає різниця між ними та який матеріал краще показує себе під час використання? Саме про це ми й поговоримо далі.

Кислотний та безкислотний праймер, переваги та недоліки

Як ми вже згадували раніше, праймер використовується під час моделювання нігтів та робить нігтьову пластину більш ціпкою для подальшого покриття. Таким чином, від якості праймера певною мірою залежить, чи вдасться майстру досягнути бажаного клієнтом результату чи ні. Сучасний ринок матеріалів для манікюру може запропонувати майстру кислотний та безкислотний праймер, однак чим вони відрізняються?

Головна відмінність між двома видами одного матеріалу полягає в їх складі. Так, безкислотний праймер не містить метакрилової кислоти. Завдяки цій особливості безкислотний праймер вважається найбільш універсальним матеріалом для моделювання нігтів, оскільки не спричиняє розшарування нігтів та в цілому є найбезпечнішим рішенням як для майстра, так і для клієнта. Але чи є небезпечним кислотний праймер? Насправді ні.

Кислотні праймери Kodi Professional містять метакрилову кислоту в розбавленому вигляді, що знижує небезпечність використання цього матеріалу майже до нуля. В такому стані метакрилова кислота не є токсичною, однак через особливості свого складу вона все ще може стати причиною розшарування нігтя, що особливо актуально для клієнтів, які вже стикалися з подібними проблемами.

Ведучі розмову про два види праймера, можна сказати, що безкислотний праймер є наступною сходинкою еволюції в індустрії праймерів. Так, серед переваг безкислотного праймера слід згадати наступні:

  • Безпечність
  • Відсутність метакрилової кислоти у складі
  • Відсутність ймовірності негативних наслідків для нігтьових пластин після використання

Таким чином можна легко дійти до висновку, що безкислотний праймер є найбільш універсальним та безпечним засобом для моделювання нігтів на сучасному ринку матеріалів для манікюру. Використовуючи безкислотний праймер, майстер виключає імовірність подразнення або пошкодження нігтьової пластини після використання праймера. Крім того, безкислотний праймер не викликає алергії та не має накопичувального ефекту.

Якщо ви давно задумувалися про те, щоб перейти з кислотного праймера на безкислотний, то від цього рішення ви залишитесь виключно у плюсі. Безкислотний праймер – це більш сучасне та безпечне рішення, яке має такі ж показники ефективності, як і кислотні праймери. Якщо ж ви вже зробили свій вибір і бажаєте придбати якісний безкислотний праймер за приємною ціною та з доставкою по всій Україні – відвідайте сайт Kodi Professional. Там на вас чекає широкий асортимент матеріалів та кольорів на будь-який смак.