Інверторні та неінверторні кондиціонери: в чому різниця?

Кондиціонер – елемент побутової техніки, який здатний не тільки зробити температуру всередині квартири комфортною під час пекучого літа, але й зігріти вас взимку. Завдяки розвитку технологій сучасні кондиціонери мають безліч зручних функцій, якими охоче користуються власники нових моделей. Проте, не дивлячись на весь розвиток та уніфікацію між користувачами, все ще ведуться суперечки на тему того, який кондиціонер обрати – інверторний чи неінверторний.

Інверторні кондиціонери – це пристрої, всередині яких, як і виходить з назви, є інвертор. Вартість таких кондиціонерів відчутно відрізняється від середньої вартості неінверторних кондиціонерів, але чи виправдано це? Чим насправді інверторні кондиціонери відрізняються від неінверторних і чи варто платити за цю різницю? Саме про це ми й поговоримо далі.

Чим інверторні кондиціонери відрізняється від неінверторних

Почнемо з того, що найбільш поширеним випадком використання кондиціонера є, звичайно, літо. За допомогою кондиціонера ви можете налаштувати температуру в квартирі на комфортний рівень і уникнути негативних наслідків спеки. Одночасно, сучасні кондиціонери можуть працювати не тільки для охолодження повітря, але й для його підігріву. Як для підігріву повітря, підходять як інверторні, так і неінверторні кондиціонери, але межа ефективної роботи на різних температурах відчутно відрізняється.

Так, температура, при якій може працювати неінверторний кондиціонер, дорівнює -7 градусам, що є звичайним показником на початку зими. Однак, неінверторний кондиціонер не рекомендується використовувати при нижчих температурах. Це означає, що якщо температура повітря за вікном нижче -7 градусів, вам доведеться скористатися іншими методами для обігріву квартири або будинку. А що ж стосується інверторних кондиціонерів?

На відміну від неінверторних, інверторні кондиціонери здатні ефективно підігрівати повітря в приміщенні до температури -30 градусів. Це означає, що незалежно від того, наскільки холодна буде зима, ви завжди зможете скористатися своїм кондиціонером. Але чи є ще якісь відмінності між двома типами кондиціонерів?

Насправді, різниця між інверторними та неінверторними моделями полягає в ціні та температурах, при яких вони можуть працювати ефективно. Однак, від моделі до моделі можуть відрізнятися такі характеристики:

  • Споживання електроенергії
  • Рівень шуму
  • Максимальна температура ефективної роботи

Для того, щоб обрати ідеальну модель кондиціонера, ми радимо вам обов’язково звернути увагу на тип моделі, яка вам сподобалася, а також на її особливі функції. Такий підхід дозволить вам купити найкращий кондиціонер, який з легкістю відповідатиме вашим очікуванням.