Основні помилки при створенні системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження – це основа безпеки та порядку на різних об’єктах, гарантуючи захист майна та життя людини. Але для того, щоб технології гарантували позитивний результат, важливо забезпечити якісне встановлення. Ідеально, якщо монтаж будуть проводити професіонали, наприклад, фахівці компанії https://control.ua/ustanovka-videonabludeniya/ustanovka-videonabludeniya-dnepr/, але все ж таки розглянемо основні помилки при створенні відеоспостереження.

ТОП-7 помилок при встановленні відеоспостереження

Проектування

Важливо розуміти, що будь-яка функція системи відеоспостереження залежить від десятків факторів. Той самий кут огляду може змінюватись, залежно від обстановки на об’єкті. І якщо неправильно провести установку, це може призвести до великих витрат, якщо зробити спочатку неправильно.

Перший етап під час створення системи відеоспостереження – це проектування. Потрібно враховувати розташування камер та інші особливості.

63fdf63295273.png

Небо у кадрі

У разі, якщо у поле зору камери відеоспостереження потрапляє небо, значно знижується ефективність системи відеоспостереження. Це з відблисками, втратами 30% обсягу сховища і пропускну здатність тощо. Налаштуйте камери таким чином, щоб до об’єктива не потрапляло небо.

Ігнорування особливостей території

Коли проводиться проектування системи відеоспостереження, важливо орієнтуватися на унікальні особливості території. Всі змінні та постійні джерела об’єкта, кількість сліпих зон та кут, висота розташування камер тощо.

Камера – центр усієї системи

Потрібно розуміти, що камера – це основа відеоспостереження, але також потрібно пам’ятати про освітлення, тому груба помилка здійснити проектування без урахування освітлювачів. Потрібно враховувати постійне штучне та природне світло, а також інфрачервоне підсвічування.

Розмиття пікселя

Коли кут огляду буде розширено до максимуму, відбувається розмиття пікселів. Але це призводитиме виключно до більшого поля огляду та нечіткого зображення. Піксель не може вмістити більше інформації, ніж це передбачено системою. При розширенні поля не збільшуються пікселі. Відбувається просто навантаження інформацією.

Ефективність та гарний вигляд

Увімкнення у кут огляду камери нецільових областей для спостереження. Наприклад, якщо потрібно розпізнавати обличчя клієнтів у потоці. В даному випадку вам не потрібні полиці чи вхід до магазину. Для підвищення ефективності системи спостереження мають бути лише особи відвідувачів. Не потрібно перевантажувати систему зайвою нецільовою інформацією.

Нерозуміння цілей

Не варто встановлювати систему відеоспостереження лише задля того, щоб вона була – це неефективно. На даний момент технології розвиваються величезними кроками, тому для людей цілі можна вибрати оптимальну камеру. Це може бути захист майна, аналіз ситуації на об’єкті, догляд за хворими, захист бізнесу та багато іншого. Натомість змінюється і функціонал обраного обладнання.

Як бачите, система відеоспостереження – це розумна та складна система, в яку неприпустимі помилки. Якщо ви хочете досягти максимальних результатів, потрібно відповідально поставитися до побудови системи відеоспостереження.