Акція на сідушки для стільців від фабрики «Еней-плюс»

Акція на сідушки для стільців від фабрики «Еней-плюс»

Фабрика «Еней-плюс» відшиває зручні сідушки на крісла, стільці та табуретки, з якими ви відчуєте комфорт повноцінного відпочинку. Ці аксесуари слугуватимуть не тільки елементом зручності, але й декоративною прикрасою вашого житла. Ви можете купити тут https://eney-plus.com.ua/ua/section/36/ подушку ще дешевше, прийнявши участь у акції від виробника, що триватиме з 01.06.2024 року по 01.07.2024 рік.

Для отримання знижки до 30%, при оформленні замовлення, вкажіть код SL-UIBA8-LLRH73U

Види та характеристики подушок

Підбираючи такі https://eney-plus.com.ua/ua/section/36/184/SORT_1_2/263/ сідушки на стільці, зверніть увагу на головний чинник — розмір виробу, який залежить від габаритів меблів. В асортименті продукції «Еней-плюс» присутні квадратні та прямокутні подушки розміром від 30х30 см на будь-які види меблів. Залежно від призначення вироби діляться на наступні види:

  • утилітарні сідушки на стілець або табуретку — квадратні вироби з м’яким наповнювачем, що вкладаються на жорстку поверхню, дозволяючи пом’якшити її та зробити більш адаптивною для комфортного сидіння;
  • утилітарні подушки на крісла або садові меблі — використовуються з аналогічною метою, але можуть бути прямокутними чи складатися з двох деталей (сидіння та спинки);
  • декоративні вироби, які мають малюнок та інші оздоблювальні елементи, слугують для окраси приміщення.

Побутові подушки на стільці виготовляються з чохла та наповнювача, що забезпечують поєднання декоративних характеристик та зручностей у використанні. Наприклад, популярним варіантом є комбінація наступних матеріалів:

  • мікрофібра — синтетична тканина, з якої відшиваються чохли для сідушок — витримує від 200 циклів прання без втрати зовнішнього вигляду, є гіпоалергенним матеріалом готельного класу, приємна на дотик;
  • поролонова крихта — наповнювач, який добре відновлює форму після деформації та забезпечує комфортне сидіння, приймаючи форму тіла.

Матеріали підбираються таким чином, щоб вироби слугували довго, не зношувались від тертя, не зісковзували з поверхні (навіть з сидіння табуреток), адаптуватися до нерівності базової поверхні (можна сидіти навіть на долівці чи на траві). Зазвичай сідушки виготовляються однотонними (червоні, блакитні, зелені, чорні) та іноді мають декор у вигляді зав’язок-бантів по кутах, помпонів або інших дизайнерських рішень. Крій виробів враховує зручність у використанні, тому вони простьобані по всій поверхні, щоб забезпечити комфортну пласку поверхню.

Декоративні подушки, які не використовуються для постійного сидіння або періодично підкладаються під спину, часто виготовляються з поєднання знімних гобеленових наволочок та наповнювача з холлофайберу. Така конструкція дозволяє прати чохол, який часто виготовляється не однотонним, а з принтами у вигляді тварин, пейзажів, відомих персонажів тощо. Декоративні вироби такого типу підійдуть у кімнату підлітка, для декорування інтер’єру кав’ярні, ресторану, для святкових заходів.

Як недорого купити сідушки зі знижкою

В інтернет-магазині «Еней-плюс» ви зможете за вигідною ціною придбати зручні та довговічні сідушки для дому, у подарунок близькій людині, а також замовити продукцію дрібним оптом для кафе, готелю, дитячих центрів та інших закладів HoReCa. У період дії акції фабрика пропонує вироби зі знижкою у 30%.

Щоб скористатися вигідною пропозицією:

  • підберіть у каталозі подушок моделі за кольором, розміром та призначенням;
  • для отримання знижки при оформленні замовлення вкажіть код SL-UIBA8-LLRH73U;
  • отримайте замовлення з доставкою у Києві, Львові, Харкові чи іншому місті України.

На додачу до сідушок у каталозі «Еней-плюс» ви зможете купити подушку для сну, а також інші вироби, починаючи від наборів постільної білизні і завершуючи рушниками та іншими домашніми аксесуарами.