Подологія і чим вона відрізняється від звичайного педікюру

Педікюр і догляд за шкірою ніг – це косметичні процедури, які дозволяють вашим нігтям виглядати краще. За допомогою педікюру ви можете самовиражатися або просто прибрати надто довгі нігті для зручності. Клієнти часто сприймають манікюр і педікюр як сферу, в якій майстри можуть впоратися з будь-якими проблемами, тому часто звертаються з проханнями щодо прибирання мозолей або вростаючих нігтів. Варто зазначити, що подібні процедури не мають нічого спільного з манікюрним сервісом.

Подологія – це галузь науки і медичної діяльності, яка зосереджена на лікуванні ступнів, нігтьових пластин і наростів, а також інших захворювань, пов’язаних з ногами. Медичний педикюр, який часто називають подологією, – це цілий спектр послуг, які надаються кваліфікованими лікарями у разі необхідності або на підставі скарг клієнта. Але в яких конкретно проблемах вам може допомогти подолог і чи варто звертатися до його послуг замість майстрів нігтьового сервісу? Саме про це ми поговоримо далі.

Майстер нігтьового сервісу або подолог: До кого звернутися з проблемними нігтями

Як ми вже згадували раніше, клієнти часто настільки довіряють своїм майстрам, що ладні повірити їм не тільки свій зовнішній вигляд, але й своє здоров’я. Так, наприклад, клієнти часто звертаються зі скаргами та проханнями про видалення мозолів або корекцію врослих нігтів. На такі запити майстри часто відповідають чесною відмовою, що нерідко призводить до здивування клієнта.

Річ у тому, що основна специфіка роботи майстрів манікюру та педікюру полягає в нігтьовому сервісі. Нігтьовий сервіс має на меті покращити зовнішній вигляд ваших нігтів або змінити їх форму та розмір в умовах відсутності патології. Врослі нігті та мозолі є частою ознакою патології, тому майстри манікюру, які не мають відповідної медичної освіти, не повинні братися за таку роботу. Але що ж тоді робити клієнтам, якщо їх мучить біль? Звернутися до спеціаліста.

Допомогти вам позбутися від болючої мозолі на нозі або проконсультувати вас стосовно проблеми з врослими нігтями може подолог у Дніпрі. Подолог – це спеціаліст, чия робота полягає саме в лікуванні. Таким чином, записавшись на прийом до подолога, ви отримаєте:

  • Діагноз поставлений спеціалістом
  • Процедури та послуги, реалізовані як лікарем
  • Можливість позбутися від проблеми швидко та без дискомфорту

Подолог – це спеціаліст, який може допомогти вам забути, що таке біль під час прогулянок через натруту або врослий ніготь. Тож, якщо виникли такі проблеми, ми рекомендуємо вам якомога швидше звернутися до спеціаліста. Подолог проведе діагностику проблеми, випише відповідне лікування та допоможе забути про дискомфорт під час прогулянок якомога швидше.