М’які чи тверді – які стільці вибрати для кухні

Зробили ремонт на кухні, але спантеличені, бо вагаєтесь над питанням як облаштувати обідню зону? Звісно, питання не з легких, адже за сніданком, обідом чи вечерею збирається уся сім’я, ведуться душевні бесіди із друзями. Хочеться це місце зробити особливим, комфортним, привабливим. Дізнаємося, які кухонні стільці Новий Стиль обрати, щоб втілити свою мрію – м’які чи тверді.

Дизайн

Перше, від чого варто відштовхуватися під час вибору, стилістичне рішення приміщення – зазвичай воно диктує, які меблі гармонійно впишуться в інтер’єр. Для лофту підійдуть більш брутальні моделі на міцному металевому каркасі без додаткового декору, плавних ліній. Грецькі мотиви й скандинавський напрямок добре поєднуються з моделями із натурального дерева. Для провансу можна взяти ковані елементи з ажурною спинкою та м’яким сидінням. Напрямок модерну підкреслять крісла у формі тюльпана, бутона, мають чудовий вигляд із м’якою оббивкою або в пластику. Хай-теку личитимуть моделі стриманого дизайну, на прямих ніжках.

Поради щодо вибору

Прийнято вважати, що чим м’якше, тим комфортніше, але якщо хочете посидіти з користю для здоров’я, від «перини» варто відмовитися. Тут краще золота середина – кухонні стільці Новий Стиль помірної жорсткості.

Доглядати за твердими меблями набагато простіше, здебільшого достатньо просто протерти сухою або вологою серветкою. Підтримувати в чистоті оббивку складніше.

Висока жорстка спинка має витончений вигляд, проте коли ви – любитель довгих посиденьок, це може бути незручним. У такому разі краще підійде трохи відкинута назад, градусів на 15-20 чи вигнута в поперековому відділі.

Купили стильні тверді стільці, але іноді хочеться м’якості? Відмінним рішенням буде придбання декоративних подушечок, вони ж можуть за настроєм змінювати інтер’єр без складного втручання.

Якщо довго думали над відповідною моделлю, проте так і не визначилися, модним рішенням буде взяти некомплект, а по одній моделі різного плану. Головне, щоб вони мали одну спільну ланку. Наприклад, можна чергувати жорсткі та м’які кухонні стільці, але при цьому залишати загальний дизайн, тип матеріалу або колір.

Охочим поєднати обідню зону із вітальнею краще звернути увагу на стільці-крісла або трансформери з підставками, підлокітниками і навіть підголівниками. У деяких випадках вибирають м’який куточок, проте зараз він менш популярний для облаштування сучасних інтер’єрів.

Також потрібно відштовхуватися від підлогового покриття – гладкий паркет досить швидко набуде непрезентабельного вигляду, якщо по ньому пересуватимуть важкі меблі чи стільці на металевих ніжках.

Висновок

Як бачимо, немає певного правила вибору стільців для кухні. Вибір залежить від особистих уподобань, комфорту, загального дизайну, а іноді навіть розміру самого приміщення.