Дезинфікуючі розчини: запорука безпеки справжніх майстрів

Обробка інструментів є одним з найважливіших етапів під час надання послуги. Незалежно від того, чи ви є майстром манікюру або надаєте косметологічні послуги, ваші інструменти завжди повинні бути продезинфіковані. Для того, щоб позбавитися від забруднень та мікробів, які можуть знаходитися на інструментах, використовуються дезинфікуючі розчини.

Дезинфікуючий розчин – це рідина зі спеціальним хімічним складом, який дозволяє розчину знищувати бактерії, що можуть знаходитися на ваших інструментах. Використовуючи якісні дезинфікуючі розчини, ви забезпечуєте безпеку не тільки клієнтам, але й собі. Варто зазначити, що надання послуг з необробленими інструментами може спричинити цілий спектр проблем зі здоров’ям у ваших клієнтів. Подібна ситуація загрожуватиме не просто погіршенням іміджу, але й цілком реальною потребою у послугах адвоката.

Важливість дезинфікуючих розчинів дуже важко переоцінити. Однак, на ринку представлено купу дезинфекторів, і кожен з них має свій власний склад та показник ефективності. Тому, як вибрати дійсно надійний та якісний розчин?

На що звернути увагу обираючи дезинфікуючий розчин?

Дезинфекція в останні роки набула великої популярності, і не останню чергу, через епідемію коронавірусу. Ця хвороба швидко поширювалася, тому постійна дезинфекція всього, до чого ви торкаєтеся, стала буквально необхідною. Однак, не кожен антисептичний засіб для рук, який ви використовували раніше для рук чи обробки дверних ручок, дійсно ефективний для обробки професійних інструментів.

Варто враховувати, що під час манікюру або косметологічних процедур ви не просто торкаєтесь своїх клієнтів. Ваш інструмент може контактувати з кров’ю, що безпосередньо загрожує здоров’ю ваших наступних клієнтів. Щоб уникнути загрози, знадобиться дійсно ефективний дезинфектор, і ми знаємо, як його знайти. Якщо вам потрібен ефективний дезинфікуючий розчин, рекомендуємо звернути увагу на:

  • Рекомендації на етикетці

Більшість виробників дезинфікуючих розчинів розміщують на етикетці всю необхідну інформацію. Там ви можете дізнатися, для яких видів обробки підходить розчин, а для яких його складники не є ефективними.

  • Рекомендації спеціалістів

Звертаючись до спеціалістів, незалежно від напрямку діяльності, ви гарантовано отримаєте рекомендації щодо засобів для дезинфекції. Якщо наразі ви проходите курси косметолога або майстра манікюру, спитайте у свого викладача, які дезинфікуючі розчини є найбільш ефективними.

  • Дослухайтеся до рекомендацій лікарів

Найнадійнішим способом дезинфекції інструментів є використання розчинів, які залучені до медичної діяльності. В медицині обробка інструментів і її якість напряму впливають на хід та результати цілого спектру маніпуляцій. Саме тому дезинфекція інструментів в медицині посідає особливе місце.

Звернувши увагу на перелічені рекомендації, ви зможете обрати для себе дезинфікуючий розчин з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Якщо ви все ж сумніваєтеся в тому, який розчин вам підійде, завітайте на сайт “Дезцентр плюс”. Там на вас чекатиме широкий асортимент ефективних дезинфікуючих розчинів за приємною ціною.