Три найбільш переоцінені пам’ятки Європи

Європа – дивовижний континент, який може багато чого запропонувати. Майже в кожній країні є безліч визначних пам’яток, які варто відвідати. Проте, є також багато популярних, але не вартих зусиль. Погодьтеся, немає особливого сенсу відкладати гроші і час на відвідування якоїсь європейської пам’ятки тільки для того, щоб у підсумку дійти висновку, що нічого особливого там і не побачили. Саме тому ми вирішили поділитися з вами інформацією про найбільш переоцінені туристичні пам’ятки Європи. Щоб ви знали, чого слід уникати. Ось так!

1. Пізанська вежа в Італії

Більшість туристів, яким довелося побувати в Пізі в Італії, погодяться, що це місто більш ніж нецікаве. Звісно, це залежить насамперед від того, чого ви очікуєте і що, на вашу думку, варто побачити. Утім, окрім великої зеленої території та вигнутої вежі, поруч із якою можна зробити кумедні фото, нічого особливого очікувати не варто. Приємно провести час у великому парку навколо вежі та розслабитися, але це можна зробити і в будь-якому іншому місті Італії. Піза дуже похмура, і запропонувати їй особливо нічого. Отже, на закінчення: зображення вежі в Інтернеті буде цілком достатньо, щоб задовольнити вашу цікавість, коли йдеться про цю пам’ятку.

2. Пам’ятки Венеції

Хоча Венеція була одним із найкрасивіших і найромантичніших міст із численними визначними пам’ятками, які варто побачити, з часом усе змінилося. Венеція почала тонути, а в каналах з’явився специфічний запах, тому ходити цим містом і оглядатися стало зовсім некомфортно. Ціни теж стали дуже високими, тож за півгодинну прогулянку на гондолі доведеться витратити майже 100 доларів. Погодьтеся, це не дуже вигідно, якщо врахувати, що є (і чого немає) у цьому місті зараз.

3. Мона Ліза в Парижі

Напевно, кожна людина у світі чула про Мону Лізу – картину Леонардо да Вінчі, яка мешкає в паризькому Луврі. Хоча ця робота справді унікальна, ми можемо виразно сказати, що відвідування Лувру заради того, щоб побачити Мону Лізу, доволі переоцінене. Чому? Тому що цей музей кишить туристами – тож можна очікувати лише величезного натовпу та відсутності свіжого повітря, коли ви намагаєтесь побачити цю картину, яка так добре охороняється, що ви навіть не можете наблизитися до неї.

Висновки

Хоча в Європі так багато дивовижних місць, є й інша сторона: безліч туристичних визначних пам’яток, які просто переоцінені, тому немає сенсу відвідувати їх тільки тому, що вони популярні. Знання того, які визначні пам’ятки в Європі перебільшені, допоможе вам зробити кращий вибір для ваших майбутніх подорожей і дасть змогу вам відвідати те, що дійсно варто побачити.