Що таке SEO просування магазину

SEO просування сайту – це цілий комплекс робіт, спрямованих в першу чергу на те, аби покращити позиції інтернет-ресурсу у пошуковій видачі. Для того, аби це зробити, необхідно знати усі алгоритми того чи іншого пошуковика, а також актуальні тенденції та правила. Замовивши послугу SEO просування на https://westernbid.com/development-and-promotion, ви зможете помітно збільшити кількість відвідувань на сайті і тим самим розширити клієнтську базу.

Це особливо актуально для інтернет-магазинів. Просування лише в соцмережах у даному випадку буде недостатнім. При цьому SEO оптимізація – це ефективний інструмент переважно в довгостроковій перспективі. Як правило, перші результати власник інтернет-магазину бачить за 3-4 місяці.

Кому потрібні послуги SEO просування сайту?

Просування інтернет-ресурсів необхідне у будь-якій ніші, незалежно від того, які саме товари та послуги ви пропонуєте. Жоден інтернет-магазин не зможе розвиватися без покращення позиції у пошуковій видачі. Очевидно, що не ви одні продаєте, наприклад керамічний посуд. Тож потенційний покупець після введення в пошуковий рядок фрази «якісна керамічна кружка» має побачити ваш магазин як мінімум на першій сторінці, а ще краще – в перших 3-4 позиціях списку.

Саме цим і займаються досвідчені фахівці. SEO просування полягає у нарощуванні маси посилань, а також оптимізації контенту на самому сайті.

Якщо ви створюєте свій інтернет-магазин на маркетплейсах, то процес SEO-просування буде значно відрізнятися. Ви маєте робити певні налаштування всередині маркетплейсу, наприклад, підбираючи ключові слова до ваших товарів. Там працюють зовсім інші алгоритми. Тож треба використовувати внутрішнє просування, виходячи з правил та можливостей платформи.

Переваги SEO просування інтернет-магазину

Користуючись послугами SEO спеціалістів для оптимізації сайту, ви можете:

  • підвищити популярність товару;
  • покращити свої позиції на ринку, виділившись серед конкурентів;
  • зробити свій бренд більш впізнаваним;
  • збільшити кількість продажів – якщо зростатиме кількість переходів на сайт, зростатиме й кількість здійснених покупок.

Як відбувається просування сайту магазину

Важливо знайти фахівців, що розбираються у оптимізації інтернет-магазинів. Спеціалісти компанії Western Bid пропонують не лише розробку онлайн-магазинів, але й подальше їх просування. Що дозволяє покращити позиції в рейтингу, обійти компанії конкурентів та помітно збільшити рівень продажів.

Для якісного сталого просування потрібно:

  • наповнити сайт якісним, цікавим та головне унікальним контентом;
  • оптимізувати все, включно з описом товарів, під ключові слова, які використовують покупці при пошуку товарів;
  • покращити сам сайт, його дизайн, швидкість завантаження сторінки тощо;
  • виправити всі помилки сайту.

Фахівці з SEO оптимізації інтернет-магазинів мають також розбиратися у тому, як працюють пошукові системи. Адже алгоритми просування сайтів постійно змінюються. І те, що працювало два роки, тому сьогодні вже не є актуальним.