Міфи про шість кубиків преса

Мало що може бути більш важкодосяжним для середньостатистичної людини, ніж упаковка з шести пляшок. Йдеться не про пиво – його можна знайти в будь-якому супермаркеті. Йдеться про мускулистий торс, заради якого багато хлопців проводять години в спортзалі. Хоча ви можете подумати, що отримати шість кілограмів дуже складно, насправді це досить просто, але не легко. Щоб допомогти вам стати на крок ближче до красивого плоского преса, ми склали цей вичерпний список поширених міфів, які можуть вас стримувати.

Міф №1: Якщо робити кранчі щодня, то можна отримати шість кубиків.

Хоча щоденне виконання кранчів, безумовно, зміцнить вашу спину, ви ніколи не побачите плодів своєї праці, якщо не почнете худнути. Ви можете робити всі вправи на прес у світі, але між вами і вашим рельєфним пресом все одно буде шар жиру. Щоб отримати структурований план дієти і вправ для чоловіків, які допоможуть вам скинути жир, зазирніть у MenScience Boot Camp. Ви також можете розглянути можливість прийому термогенних препаратів для чоловіків, щоб додатково стимулювати метаболізм.

Міф № 2: Я отримаю ідеальний прес, як у всіх цих моделей з обкладинок.

Є шанс, що не отримаєте. Ваша генетика відіграє велику роль у тому, як в кінцевому підсумку буде виглядати ваш шестипалий прес. Одна людина з 10% жиру в організмі може мати більш виражені м’язи живота, ніж інша з тим самим відсотком жиру в організмі – це просто удача жереба. Проте худорлява статура завжди є привабливою рисою, тому не варто засмучуватися, якщо ваш живіт не відповідає рівню моделі з обкладинки.

Міф №3: Я можу точково зменшити жир навколо преса.

Жир на животі йде в останню чергу, коли ви намагаєтеся скинути вагу; не існує способу цілеспрямовано позбутися жиру в ділянці живота. Єдине, що ви можете зробити, це знизити загальну вагу. Хоча існує безліч дієт, які ви можете спробувати, щоб скинути кілограми, важливо вибрати стійкий план харчування. Немає сенсу скидати всю вагу заради шести кілограмів, щоб через кілька місяців знову набрати її. Пограйте з різними дієтами – низьковуглеводною, високобілковою тощо. – і подивіться, що вам більше підходить. Використання добавок, таких як чоловіча добавка CLA, також може допомогти зігнати жир і відкрити ваш рельєфний живіт.

Міф №4: Мені потрібні спеціальні тренажери та обладнання.

Для того щоб побачити свій прес, потрібно в основному зменшити кількість жиру в організмі, а не використовувати спеціальні пристосування. Як ми вже говорили, всі вправи у світі не допоможуть вам, якщо у вас все ще є впертий жир у ділянці живота. Валики та інші тренажери для м’язів живота допомагають зміцнити м’язи живота, але не такі корисні, коли йдеться про спалювання жиру. Кардіо- і силові тренування – ось ваші найкращі інструменти в боротьбі з жиром. Не забувайте приймати передтренувальні добавки, щоб максимізувати свої тренувальні зусилля.

Міф №5: Мені не потрібно займатися спортом, якщо я просто правильно харчуюся.

Дієта і фізичні вправи нероздільні. Якщо ви будете просто сидіти на дієті, у вас буде худорляве тіло, але без м’язів. Тренування дають низку переваг, включно з поліпшенням здоров’я серця, збільшенням м’язової маси і підвищенням метаболізму. Крім того, регулярні вправи для черевного преса сприяють зміцненню ядра, що може поліпшити ваші результати у всіх видах фітнесу та спорту. Переконайтеся, що ви приймаєте правильні спортивні добавки для чоловіків, щоб отримати більше користі від тренувань. Такі харчові добавки, як сироватковий протеїн, допоможуть вам швидше досягти своєї мети – отримати сильніший і стрункіший живіт.

Інші цікаві статті про фітнес дивіться на сайті https://theconnectedmedia.com.