Книга вчить, як на світі жить

Поява нових книгарень у великих містах нашої країни говорить про те, що українці люблять читати й цінують друковане слово. Щоб процес читання був приємним та корисним, книга повинна мати цікавий контент, бездоганно відредагований текст, гарний переклад, якщо твір написаний іноземною мовою, професійний друк. Такі видання можуть випускати тільки справжні фахівці.

Найкращі книги від BookChef

Редакція видавництва BookChef ретельно підходить до вибору книжок, які пропонує читачам, тому асортимент включає:

  • величезний вибір художньої прози (класика, детективи, любовні та історичні романи);
  • багато літератури нонфікшн – книги про бізнес, психологію, мотиваційні видання, філософські твори тощо;
  • книги young adult для підлітків та молоді;
  • серії романтичного й темного фентезі, від яких неможливо відірватися;
  • дитячі книги, серед них – неймовірні вімельбухи про міста України;
  • підбірку бестселерів, перекладених з китайської та корейської мов;
  • унікальні книги про медицину з практичними порадами.

Величезний асортимент розумних книг, написаних справжніми фахівцями, допоможе отримати важливу інформацію та збагатитися фактами, а також розважитися, занурившись в чарівний світ пригод, любовних історій, магічних розповідей.

Шедевр, який отримав Пулітцера

BookChef часто вибирає книги, що отримали престижні літературні премії та нагороди. Подією на книжковому ринку України стало видання книги Дуґласа Гофстедтера «Ґедель, Ешер, Бах. Вічне золоте плетиво», яка отримала Пулітцерівську премію у 1980 році. (Для назви використовують абревіатуру GEB.) Її автор – американський фізик та інформатик, який довгий час займався вивченням штучного інтелекту, професор Індіанського університету, керівник Центру з вивчення творчих можливостей людського мозку.

Видання призначене для всіх, хто цікавиться математикою, інформатикою та логікою. Книга досить цікава й написана доступною мовою, але її неможливо проковтнути за кілька днів, вона потребує вдумливого читання. Автор по-новому досліджує перетин різних дисциплін. У книзі показано взаємопов’язаність ідей Курта Геделя (австрійського математика, автора теореми про неповноту), Мауріца Корнеуліса Ешера (нідерландського художника-графіка) та Йоганна Себастьяна Баха (німецького композитора).

Основою книги є формальні системи та міркування про символи, які входять до сфери Геделя. Твори Ешера часто згадуються як візуальна метафора деяких із цих понять – рекурсія, самопосилання тощо. Творчість Баха важче обговорювати в тексті, тому згадуються структурні компоненти музики, а не естетика чи слухова механіка.

Починається книга канонами Баха, сходами М. Ешера, а потім автор бере парадокс Епіменіда «Всі крітяни – брехуни» й показує, як можна на його основі пояснити теорему Ґеделя про неповноту. Щоб лише пов’язати ідею автореферентних тверджень із теорією чисел треба бути справді генієм. В структуру GEB досить автор вводить діалоги між кількома персонажами.

Ця книга – справжня насолода для розуму!