Як обрати тактичні навушники Earmor для різних умов служби

Вибрати активні навушники Earmor – складне завдання, оскільки цей відомий бренд випускає широкий модельний ряд засобів акустичного захисту для військових, поліцейських, рятувальників, спортивних стрільців та виробничих потреб. Кожна модель і модифікація мають свої технічні характеристики та спеціалізацію. Тому важливо під час вибору розібратися, які навушники вам потрібні, і які завдання вони можуть вирішувати.

Особливості та переваги навушників Earmor

Торгова марка Earmor відома своїми унікальними технологіями активного та реактивного захисту органів слуху, які купує весь світ. Мова йде про мобільні та багатофункціональні акустичні комплекси, які призначені для динамічного захисту вух людини у високошумних середовищах, фільтрації шумового фону та виділення як певних зовнішніх звуків, так і радіочастот.

Навушники Earmor комплектуються високочутливими динаміками зі вбудованими стереомікрофонами, програмованим модулем калібрування акустичних фільтрів і системою регулювання частотного спектру та гучності, що дає можливість:

 • автоматично придушувати пікові шуми, звуки пострілів і вибухів, шум працюючої техніки, що необхідно для захисту органів слуху від акустичних ударів і компресійних контузій (динамічний пасивний захист);
 • самостійно фільтрувати шумовий фон і виділяти необхідні радіочастоти;
 • очищувати і підсилювати звук розмов і команд для ведення переговорів у шумовому середовищі будь-якого рівня.

Навушники знижують небезпечну гучність звуку до безпечних 22 дБ (NRR22), виокремлюють з навколишнього шуму та очищують задані радіочастоти, покращують якість і гучність мови. Вони мають регульований панорамний «слух», швидко синхронізуються з радіостанціями, гасять перешкоди та електромагнітні поля (RFI) і забезпечують високу якість та стійкість радіозв’язку.

Більшість моделей навушників пристосовані для зручного і тривалого носіння на голові або на тактичному шоломі, мають контакти для з’єднання з радіостанціями та мобільними пристроями комунікації, можуть автономно працювати до 300-350 годин (батареї AAA), керуються кнопками на шоломі або виносними РРТ-кнопками, мають захист від механічних і кліматичних навантажень та автоматичне вимкнення для економії заряду кожні 4 години.

Спеціалізація моделей навушників Earmor

Універсальних активних навушників не існує. Хоча всі моделі акустики Earmor – це високотехнологічні пристрої з видатними характеристиками, кожна модель має спеціальне призначення. В інтернет-магазині Punisher в Україні ви можете обрати спеціалізовані модифікації акустичного захисту:

 • Earmor M31 – базова модель з пасивним (динамічним) захистом від шуму та можливістю активного радіозв’язку. Вона оптимальна для бойових підрозділів, які виконують короткочасні військові місії, поліції, рятувальників, стрілецьких тренувань.
 • Earmor M31 Mod3 – навушники з функцією підключення до типових мобільних станцій зв’язку та швидкої інтеграції в системи комунікації при проведенні бойових, правоохоронних і рятувальних командних операцій, де важливі скоординовані дії та узгодження.
 • Earmor M31 Mark 3 – вдосконалена модель з максимально високим рівнем динамічного захисту для середовищ з високим рівнем шуму. Ідеальні в умовах артпідготовки, на військових і цивільних аеродромах, у парках техніки, на промислових конвеєрах, у складних погодних умовах.
 • Earmor M32 — це оновлена базова модель тактичних навушників з покращеними динаміками, розширеним спектром можливостей, надвисокою швидкістю реакції, двома високочутливими динаміками та трьома стереомікрофонами (+один знімний), додатковим захистом батарейного відсіку. Вони краще керуються (PPT-кнопка), якісніше очищують радіочастоти (екранування RFI, динамічне відстеження та покращена розбірливість голосів), оптимальні для тривалого використання у бойовій, польовій та екстремальній обстановці.
 • Earmor M32H – спеціалізована версія моделі M32 з додатковими функціями динамічного придушення сильних шумів та підсилення тихих звуків і радіочастот, яка оптимальна для складних і тривалих бойових дій, роботи з технікою.
 • Earmor M32H MOD1 – поєднання покращених функцій динамічного захисту навушників із зручністю швидкої інтеграції в будь-які системи зв’язку. Такі пристрої підходять для тривалих бойових і польових командних операцій у особливо шумній обстановці, де потрібні швидка та точна комунікація з партнерами.
 • Earmor M32MOD3 – модифікація динамічного захисту вух з швидким і якісним підключенням до різних польових систем зв’язку. Рекомендується для військових, співробітників правоохоронних органів та інших спеціалістів, яким потрібне оперативне інформування та взаємодія.
 • Earmor M32 Mark 3 – пристрої з покращеним динамічним захистом органів слуху для використання у високошумних середовищах, операціях, стрілецьких тренуваннях, роботі з технікою та авіацією, виробничих процесах.
 • Earmor M32N Mark 3 MilPro – навушники, які активно придушують повний спектр шумів, підсилюють тиху та віддалену мову, підвищують якість і гучність радіозв’язку. Оптимальні для спортивних стрільців, снайперів, груп розвідки.

Чому потрібне таке розмаїття моделей? Тільки військових операцій і варіантів армійської служби – сотні, з різними технічними вимогами та тактичними особливостями, постійно змінюваними умовами навколишнього середовища і завданнями. Щоб вибрані навушники були максимально функціональними і надійними, необхідний вибір спеціалізованих моделей, який представлений в інтернет-магазині Punisher.