ТОП-5 ароматів для чоловіків: найкращі ідеї подарунків до зимових свят

На календарі вже грудень, а значить варто готувати подарунки до зимових свят. Один з найуніверсальніших подарунків є парфуми. Втім світ парфумерії достатньо великий, тому завдання певною мірою може бути не надто простим. Обраний аромат має не лише пасувати чоловікові, але й підкреслювати його індивідуальність та характер. Пропонуємо вашій увазі п’ять парфумів, які підкорили серця чоловіків у всіх куточках світу. Серед них ви обов’язково знайдете чудову ідею для подарунка.

Creed Aventus

Парфумована вода Creed Aventus — один з найпопулярніших ароматів у світі, який був презентований у 2010 році у Франції. Попри свій достатньо молодий вік, цей парфум одразу завоював прихильність чоловіків та став справжньою класикою світі ароматів.

Тип аромату фруктовий, шипровий. Відкривається він свіжістю бергамоту, який одразу заряджає енергією та легкістю. Також в початкових нотах можна відчути червоне яблуко, ананас та чорну смородину, ніжна солодкість яких органічно доповнює бергамот. У серці аромату цікаво переплітаються жасмин, листя пачулі та троянда. Кінцевими нотами є амбра, мускус, дубовий мох та ваніль. Всі компоненти разом створюють глибоку та стійку композицію, яка втілює в собі свіжість та теплоту. Загалом цей аромат ідеально підходить для впевнених в собі чоловіків, які цінують елегантність.

Dior Sauvage

Це один з найвідоміших ароматів від французького модного будинку Діор. Аромат одразу завоював серця любителів парфумерії, підкоривши весь світ. В ньому поєднуються сильний характер, чуттєвість та ідеальна стійкість.

Парфуми Dior Sauvage мають східне звучання. Аромат відкривається яскравою свіжістю бергамоту, яка надає композиції енергії. В початкових нотах присутній й мандарин, який додає парфумам легкої пікантності. Нота серця — це сандал, що створює атмосферу глибини та чуттєвості, а також є характерною ознакою цього парфуму. Закінчується композиція цікавим поєднанням бобів тонка та ванілі, яке надає композиції теплого звучання.

Загалом ці парфуми ідеально підходять енергійним чоловікам, які прагнуть до пригод. Сам аромат в міру нестримний та водночас елегантний. Чудова стійкість ідеально підходить як для денного, так і вечірнього використання.

Nasomatto Duro

Nasomatto Duro — це один з найпопулярніших ароматів від італійського парфумера Алессандро Гуалт’єрі. Презентований він був у 2007 році. Продукт має свій особливий характер, завдяки якому добре запам’ятовується.

Nasomatto Duro — це деревний аромат, який розпочинається з виразних нот деревини. Саме вони визначають основний характер парфуму — сильний та енергійний. Серце аромату — це шкіра, яка надає композиції маскулінності та глибини. Саме ці ноти роблять парфум більш насиченим, даруючи йому складне та таємниче звучання. Базові ноти — це спеції, які додають стійкості та витонченості.

Загалом ці парфуми ідеально підходять для вечірніх виходів. Вони приємно вражають своєю насиченістю та унікальним характером.

Tom Ford Oud Wood

Oud Wood от Tom Ford — одна з найулюбленіших композицій чоловіків. Цей аромат подобається кожному, хто надає перевагу глибоким та ексклюзивним ароматам. Цікаво, що ці парфуми ідеально підходять як денний варіант, так і вечірній.

Oud Wood — це класичний деревний аромат. Відкривається композиція саме деревним акордом, приправленим кардамоном. Таке поєднання додає аромату загадковості та пікантності. Ноти серця — це органічне поєднання теплоти та витонченості, яке дарує композиція з сандалу, ветиверу та китайського перцю. Базові ноти включають амбру, боби тонка та ваніль, які органічно завершують аромат та надають йому глибини та стійкості.

Загалом такі парфуми будуть до душі тим, хто надає перевагу витонченості та розкоші. Цей аромат стане найкращим подарунком для поціновувачів елітної парфумерії.

Bleu de Chanel

Bleu de Chanel — класична композиція від модного будинку, що має світову популярність. Його прем’єра відбулася у 2010 році у Франції. Втім він швидко став популярним завдяки свіжому та сучасному звучанню.

Тип аромату деревинний, фужерний. Починається композиція з легкого поєднання ветиверу, жасмину та цитрусу, завдяки чому аромат отримує свою глибину. Нотами серця є унікальне поєднання м’яти, кедру та грейпфруту. Базовими нотами є імбир, ладан, пачулі та сандалове дерево, що наповнюють композицію стійкістю та особливим характером.

Ця композиція ідеально підходить для чоловіків, які водночас надають перевагу елегантності та сучасності. Ці парфуми підкреслюють стиль та шарм кожної особистості.